+2
Nowe mieszkanie, 65,59 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr D.A31
719 600 zł
10 971 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 367 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Sielskie Podolany
Poznań, Podolany, ul. Jasielska 9

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
65,59 m²
Piętro:
4 piętro
Liczba poziomów:
1