Logo

Nowe mieszkanie, 46,08 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr E.A10

518 600 zł

11 254 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 426 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Sielskie Podolany

Poznań, Podolany, ul. Jasielska 9

2 pokoje, mieszkanie 46,08 m², piętro 1, oferta nr E.A10, Sielskie Podolany, Poznań, Podolany, Podolany, ul. Jasielska 9
Sielskie Podolany - zdjęcie nr 0
Sielskie Podolany - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 46.08 m², E.A10
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,08 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), południe (S), wschód (E), zachód (W)