Logo

Nowe mieszkanie, 43,12 m², 2 pokoje, parter, oferta nr A.A6

480 200 zł

11 136 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 247 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Sielskie Podolany

Poznań, Podolany, ul. Jasielska 9

2 pokoje, mieszkanie 43,12 m², parter, oferta nr A.A6, Sielskie Podolany, Poznań, Podolany, Podolany, ul. Jasielska 9
Sielskie Podolany - zdjęcie nr 0
Sielskie Podolany - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 43.12 m², A.A6
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,12 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (20,88 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę