Logo

Nowe mieszkanie, 67,54 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr E.A21

742 000 zł

10 986 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 472 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Sielskie Podolany

Poznań, Podolany, ul. Jasielska 9

3 pokoje, mieszkanie 67,54 m², piętro 4, oferta nr E.A21, Sielskie Podolany, Poznań, Podolany, Podolany, ul. Jasielska 9
Sielskie Podolany - zdjęcie nr 0
Sielskie Podolany - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 67.54 m², E.A21
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

67,54 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1