Logo

Nowe mieszkanie, 58,47 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr D.A16

643 200 zł

11 001 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 009 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Sielskie Podolany

Poznań, Podolany, ul. Jasielska 9

3 pokoje, mieszkanie 58,47 m², piętro 2, oferta nr D.A16, Sielskie Podolany, Poznań, Podolany, Podolany, ul. Jasielska 9
Sielskie Podolany - zdjęcie nr 0
Sielskie Podolany - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 58.47 m², D.A16
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,47 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1