Logo

Nowe mieszkanie, 53,08 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B.68

1 629 556 zł

30 700 zł /m²

Rata 7 624 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Grzegórzki, ul. Grzegórzecka/Stachowskiego

3 pokoje, mieszkanie 53,08 m², parter, oferta nr B.68, Wiślane Tarasy 2.0, Kraków, Grzegórzki, ul. Grzegórzecka/Stachowskiego
Wiślane Tarasy 2.0 - zdjęcie nr 0
Wiślane Tarasy 2.0 - zdjęcie nr 1
Wiślane Tarasy 2.0 - zdjęcie nr 2
Wiślane Tarasy 2.0 - zdjęcie nr 3
Wiślane Tarasy 2.0 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 53.08 m², B.68
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,08 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (88,73 m²)

Termin oddania:

Budynek C - II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę