Logo

Nowe mieszkanie, 32,89 m², 1 pokój, parter, oferta nr B.71

1 054 125 zł

32 050 zł /m²

Rata 4 932 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Grzegórzki, ul. Grzegórzecka/Stachowskiego

1 pokój, mieszkanie 32,89 m², parter, oferta nr B.71, Wiślane Tarasy 2.0, Kraków, Grzegórzki, ul. Grzegórzecka/Stachowskiego
Wiślane Tarasy 2.0 - zdjęcie nr 0
Wiślane Tarasy 2.0 - zdjęcie nr 1
Wiślane Tarasy 2.0 - zdjęcie nr 2
Wiślane Tarasy 2.0 - zdjęcie nr 3
Wiślane Tarasy 2.0 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 32.89 m², B.71
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

32,89 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (9,84 m²)

Termin oddania:

Budynek C - II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę