Logo

Nowe mieszkanie, 37,64 m², 1 pokój, 7 piętro, oferta nr B.177

1 251 530 zł

33 250 zł /m²

Rata 5 856 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Grzegórzki, ul. Grzegórzecka/Stachowskiego

1 pokój, mieszkanie 37,64 m², piętro 7, oferta nr B.177, Wiślane Tarasy 2.0, Kraków, Grzegórzki, ul. Grzegórzecka/Stachowskiego
Wiślane Tarasy 2.0 - zdjęcie nr 0
Wiślane Tarasy 2.0 - zdjęcie nr 1
Wiślane Tarasy 2.0 - zdjęcie nr 2
Wiślane Tarasy 2.0 - zdjęcie nr 3
Wiślane Tarasy 2.0 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 37.64 m², B.177
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

37,64 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,19 m²)

Termin oddania:

Budynek C - II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę