Logo

Nowe mieszkanie, 35,45 m², 1 pokój, 9 piętro, oferta nr B.186

1 192 893 zł

33 650 zł /m²

Rata 5 581 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Grzegórzki, ul. Grzegórzecka/Stachowskiego

1 pokój, mieszkanie 35,45 m², piętro 9, oferta nr B.186, Wiślane Tarasy 2.0, Kraków, Grzegórzki, ul. Grzegórzecka/Stachowskiego
Wiślane Tarasy 2.0 - zdjęcie nr 0
Wiślane Tarasy 2.0 - zdjęcie nr 1
Wiślane Tarasy 2.0 - zdjęcie nr 2
Wiślane Tarasy 2.0 - zdjęcie nr 3
Wiślane Tarasy 2.0 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 35.45 m², B.186
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

35,45 m²

Piętro:

9 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,32 m²)

Termin oddania:

Budynek C - II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę