Logo

Nowe mieszkanie, 29,33 m², 1 pokój, parter, oferta nr B.B3.0.M2

434 084 zł

14 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 031 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle EMaya

Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Ernsta Maya

SALON Z ANEKSEM22,48 m²ŁAZIENKA4,12 m²KORYTARZ2,73 m²TARAS3,60 m²OGRÓDEK14,24 m²
Wymiary mieszkania 29.33 m², B.B3.0.M2
Osiedle EMaya - zdjęcie nr 0
Osiedle EMaya - zdjęcie nr 1
Osiedle EMaya - zdjęcie nr 2
Osiedle EMaya - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 29.33 m², B.B3.0.M2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

29,33 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (3,60 m²), ogródek (14,24 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę