Logo

Nowe mieszkanie, 68,89 m², 3 pokoje, parter, oferta nr A.A2.0.M3

930 015 zł

13 500 zł /m²

Rata 4 351 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle EMaya

Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Ernsta Maya

SALON Z ANEKSEM29,66 m²SYPIALNIA12,73 m²SYPIALNIA10,02 m²ŁAZIENKA5,79 m²KORYTARZ6,91 m²PRZEDSIONEK3,78 m²BALKON5,13 m²
Wymiary mieszkania 68.89 m², A.A2.0.M3
Osiedle EMaya - zdjęcie nr 0
Osiedle EMaya - zdjęcie nr 1
Osiedle EMaya - zdjęcie nr 2
Osiedle EMaya - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 68.89 m², A.A2.0.M3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

68,89 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Strony świata:

północny wschód (NE), wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,13 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę