Logo

Nowe mieszkanie, 58,10 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr XII/94

1 079 800 zł

18 585 zł /m²

cena rynkowa
Rata 5 052 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Metro Art 12

Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Chodakowska 38

3 pokoje, mieszkanie 58,10 m², piętro 4, oferta nr XII/94, Metro Art 12, Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Chodakowska 38
Metro Art 12 - zdjęcie nr 0
Metro Art 12 - zdjęcie nr 1
Metro Art 12 - zdjęcie nr 2
Metro Art 12 - zdjęcie nr 3
Metro Art 12 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 58.1 m², XII/94
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,10 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (23,27 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Nowe mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Chodakowska 38, XII/94 | Tabelaofert.pl