Logo

Nowe mieszkanie, 35,15 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr XII/44

674 880 zł

19 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 158 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Metro Art 12

Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Chodakowska 38

2 pokoje, mieszkanie 35,15 m², piętro 5, oferta nr XII/44, Metro Art 12, Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Chodakowska 38
Metro Art 12 - zdjęcie nr 0
Metro Art 12 - zdjęcie nr 1
Metro Art 12 - zdjęcie nr 2
Metro Art 12 - zdjęcie nr 3
Metro Art 12 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 35.15 m², XII/44
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,15 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,06 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę