Logo

Nowe mieszkanie, 90,14 m², 4 pokoje, 6 piętro, oferta nr XII/76

1 750 220 zł

19 417 zł /m²

Rata 8 189 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Metro Art 12

Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Chodakowska 38

4 pokoje, mieszkanie 90,14 m², piętro 6, oferta nr XII/76, Metro Art 12, Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Chodakowska 38
Metro Art 12 - zdjęcie nr 0
Metro Art 12 - zdjęcie nr 1
Metro Art 12 - zdjęcie nr 2
Metro Art 12 - zdjęcie nr 3
Metro Art 12 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 90.14 m², XII/76
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

90,14 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (22,52 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę