Logo

Nowe mieszkanie, 26,97 m², 1 pokój, parter, oferta nr XII/77

534 625 zł

19 823 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 501 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Metro Art 12

Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Chodakowska 38

1 pokój, mieszkanie 26,97 m², parter, oferta nr XII/77, Metro Art 12, Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Chodakowska 38
Metro Art 12 - zdjęcie nr 0
Metro Art 12 - zdjęcie nr 1
Metro Art 12 - zdjęcie nr 2
Metro Art 12 - zdjęcie nr 3
Metro Art 12 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 26.97 m², XII/77
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,97 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (17,42 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę