Logo

Nowe mieszkanie, 74,70 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr B311

1 012 180 zł

13 550 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 736 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nad Odrą 3

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4

3 pokoje, mieszkanie 74,70 m², piętro 4, oferta nr B311, Nad Odrą 3, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4
SALON24,08 m²KUCHNIA10,28 m²SYPIALNIA12,65 m²SYPIALNIA10,17 m²ŁAZIENKA5,87 m²WC2,55 m²KORYTARZ9,10 m²BALKON4,51 m²LOGGIA9,55 m²
Wymiary mieszkania 74.7 m², B311
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 0
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 1
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 2
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 74.7 m², B311
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

74,70 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,51 m²), loggia (9,55 m²)

Termin oddania:

Etap I - I kwartał 2025, Etap II - I kwartał 2025, Etap IIIB - II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę