Logo

Nowe mieszkanie, 31,20 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr B101

624 000 zł

20 000 zł /m²

Rata 2 920 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nad Odrą 3

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4

1 pokój, mieszkanie 31,20 m², piętro 2, oferta nr B101, Nad Odrą 3, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4
SALON Z ANEKSEM23,14 m²ŁAZIENKA4,67 m²KORYTARZ3,39 m²LOGGIA2,03 m²
Wymiary mieszkania 31.2 m², B101
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 0
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 1
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 2
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 31.2 m², B101
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

31,20 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (2,03 m²)

Termin oddania:

Etap I - I kwartał 2025, Etap II - I kwartał 2025, Etap IIIB - II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę