Logo

Nowe mieszkanie, 33,08 m², 2 pokoje, 8 piętro, oferta nr A709

530 934 zł

16 050 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 484 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nad Odrą 3

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4

2 pokoje, mieszkanie 33,08 m², piętro 8, oferta nr A709, Nad Odrą 3, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4
SALON Z ANEKSEM16,80 m²SYPIALNIA9,32 m²ŁAZIENKA3,70 m²KORYTARZ3,26 m²LOGGIA9,56 m²
Wymiary mieszkania 33.08 m², A709
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 0
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 1
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 2
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 33.08 m², A709
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

33,08 m²

Piętro:

8 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (9,56 m²)

Termin oddania:

Etap I - I kwartał 2025, Etap II - I kwartał 2025, Etap IIIB - II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę