Logo

Nowe mieszkanie, 58,98 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr B504

858 159 zł

14 550 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 015 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nad Odrą 3

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4

3 pokoje, mieszkanie 58,98 m², piętro 6, oferta nr B504, Nad Odrą 3, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4
SALON Z ANEKSEM27,35 m²SYPIALNIA10,70 m²SYPIALNIA8,49 m²ŁAZIENKA4,19 m²KORYTARZ8,25 m²BALKON4,51 m²
Wymiary mieszkania 58.98 m², B504
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 0
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 1
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 2
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 58.98 m², B504
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,98 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,51 m²)

Termin oddania:

Etap I - I kwartał 2025, Etap II - I kwartał 2025, Etap IIIB - II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę