Logo

Nowe mieszkanie, 74,21 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr B303

1 409 990 zł

19 000 zł /m²

Rata 6 597 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nad Odrą 3

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4

3 pokoje, mieszkanie 74,21 m², piętro 4, oferta nr B303, Nad Odrą 3, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4
SALON22,32 m²ANEKS KUCHENNY9,86 m²SYPIALNIA12,92 m²SYPIALNIA10,37 m²ŁAZIENKA5,70 m²WC1,78 m²KORYTARZ11,26 m²BALKON4,52 m²LOGGIA8,03 m²
Wymiary mieszkania 74.21 m², B303
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 0
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 1
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 2
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 74.21 m², B303
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

74,21 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,52 m²), loggia (8,03 m²)

Termin oddania:

Etap I - I kwartał 2025, Etap II - I kwartał 2025, Etap IIIB - II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę