Logo

Nowe mieszkanie, 32,94 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr B212

462 807 zł

14 050 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 165 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nad Odrą 3

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4

1 pokój, mieszkanie 32,94 m², piętro 3, oferta nr B212, Nad Odrą 3, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4
SALON Z ANEKSEM27,12 m²ŁAZIENKA3,97 m²PRZEDSIONEK1,85 m²TARAS6,42 m²
Wymiary mieszkania 32.94 m², B212
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 0
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 1
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 2
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 32.94 m², B212
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

32,94 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (6,42 m²)

Termin oddania:

Etap I - I kwartał 2025, Etap II - I kwartał 2025, Etap IIIB - II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę