Logo

Nowe mieszkanie, 67,70 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr A203

917 335 zł

13 550 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 292 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nad Odrą 3

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4

3 pokoje, mieszkanie 67,70 m², piętro 3, oferta nr A203, Nad Odrą 3, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4
SALON22,07 m²ANEKS KUCHENNY7,62 m²SYPIALNIA11,36 m²SYPIALNIA9,89 m²ŁAZIENKA4,79 m²ŁAZIENKA3,98 m²PRZEDSIONEK4,18 m²KORYTARZ3,81 m²LOGGIA6,64 m²TARAS10,18 m²
Wymiary mieszkania 67.7 m², A203
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 0
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 1
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 2
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 67.7 m², A203
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

67,70 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (6,64 m²), taras (10,18 m²)

Termin oddania:

Etap I - I kwartał 2025, Etap II - I kwartał 2025, Etap IIIB - II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę