Logo

Nowe mieszkanie, 33,97 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr A213

494 264 zł

14 550 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 313 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nad Odrą 3

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4

1 pokój, mieszkanie 33,97 m², piętro 3, oferta nr A213, Nad Odrą 3, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4
SALON Z ANEKSEM26,41 m²ŁAZIENKA4,00 m²KORYTARZ3,56 m²TARAS11,32 m²
Wymiary mieszkania 33.97 m², A213
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 0
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 1
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 2
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 33.97 m², A213
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

33,97 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (11,32 m²)

Termin oddania:

Etap I - I kwartał 2025, Etap II - I kwartał 2025, Etap IIIB - II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę