Logo

Nowe mieszkanie, 62,46 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr A507

858 825 zł

13 750 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 018 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nad Odrą 3

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4

3 pokoje, mieszkanie 62,46 m², piętro 6, oferta nr A507, Nad Odrą 3, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4
SALON Z ANEKSEM23,75 m²SYPIALNIA12,57 m²SYPIALNIA11,12 m²ŁAZIENKA3,98 m²WC2,09 m²KORYTARZ8,95 m²LOGGIA7,39 m²
Wymiary mieszkania 62.46 m², A507
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 0
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 1
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 2
Nad Odrą 3 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 62.46 m², A507
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,46 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (7,39 m²)

Termin oddania:

Etap I - I kwartał 2025, Etap II - I kwartał 2025, Etap IIIB - II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę