Logo

Nowe mieszkanie, 61,34 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 8

821 956 zł

13 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 846 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Buraczana 27

Wrocław, Klecina, ul. Buraczana 27

SALON Z ANEKSEM27,62 m²SYPIALNIA10,04 m²SYPIALNIA9,80 m²ŁAZIENKA5,36 m²KORYTARZ8,52 m²BALKON7,23 m²
Wymiary mieszkania 61.34 m², 8
Buraczana 27 - zdjęcie nr 0
Buraczana 27 - zdjęcie nr 1
Buraczana 27 - zdjęcie nr 2
Buraczana 27 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 61.34 m², 8
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,34 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,23 m²)

Termin oddania:

listopad 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę