Logo

Nowe mieszkanie, 65,93 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 14

949 392 zł

14 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 442 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Buraczana 27

Wrocław, Klecina, ul. Buraczana 27

SALON Z ANEKSEM22,81 m²SYPIALNIA12,28 m²SYPIALNIA8,40 m²SYPIALNIA8,10 m²ŁAZIENKA4,35 m²KORYTARZ9,99 m²TARAS26,18 m²
Wymiary mieszkania 65.93 m², 14
Buraczana 27 - zdjęcie nr 0
Buraczana 27 - zdjęcie nr 1
Buraczana 27 - zdjęcie nr 2
Buraczana 27 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 65.93 m², 14
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

65,93 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (26,18 m²)

Termin oddania:

listopad 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę