Logo

Nowe mieszkanie, 49,68 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 1

794 880 zł

16 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 719 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Buraczana 27

Wrocław, Klecina, ul. Buraczana 27

SALON Z ANEKSEM19,34 m²SYPIALNIA9,72 m²SYPIALNIA7,78 m²ŁAZIENKA4,59 m²KORYTARZ8,25 m²OGRÓDEK100,00 m²
Wymiary mieszkania 49.68 m², 1
Buraczana 27 - zdjęcie nr 0
Buraczana 27 - zdjęcie nr 1
Buraczana 27 - zdjęcie nr 2
Buraczana 27 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 49.68 m², 1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

49,68 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (100,00 m²)

Termin oddania:

listopad 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę