Logo

Nowe mieszkanie, 73,41 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 3

998 376 zł

13 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 671 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Buraczana 27

Wrocław, Klecina, ul. Buraczana 27

SALON Z ANEKSEM24,93 m²SYPIALNIA12,26 m²SYPIALNIA10,42 m²SYPIALNIA10,42 m²ŁAZIENKA5,14 m²KORYTARZ10,24 m²TARAS17,80 m²
Wymiary mieszkania 73.41 m², 3
Buraczana 27 - zdjęcie nr 0
Buraczana 27 - zdjęcie nr 1
Buraczana 27 - zdjęcie nr 2
Buraczana 27 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 73.41 m², 3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

73,41 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (17,80 m²)

Termin oddania:

listopad 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę