Logo

Nowe mieszkanie, 69,05 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 6B-0-3

705 058 zł

10 211 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 299 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

SALON Z ANEKSEM27,30 m²SYPIALNIA13,32 m²SYPIALNIA10,60 m²ŁAZIENKA4,53 m²WC2,74 m²GARDEROBA3,21 m²KORYTARZ7,08 m²TARAS7,00 m²OGRÓDEK72,00 m²OGRÓDEK37,06 m²
Wymiary mieszkania 69.05 m², 6B-0-3
Naramowice Odnova II - zdjęcie nr 0
Naramowice Odnova II - zdjęcie nr 1
Naramowice Odnova II - zdjęcie nr 2
Naramowice Odnova II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 69.05 m², 6B-0-3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

69,05 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,63 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (7,00 m²), ogródek (72,00 m²), ogródek (37,06 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę