Logo

Nowe mieszkanie, 50,04 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 8C-2-8

553 422 zł

11 060 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 589 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

SALON Z ANEKSEM26,36 m²SYPIALNIA13,03 m²ŁAZIENKA4,71 m²KORYTARZ5,94 m²BALKON9,14 m²
Wymiary mieszkania 50.04 m², 8C-2-8
Naramowice Odnova II - zdjęcie nr 0
Naramowice Odnova II - zdjęcie nr 1
Naramowice Odnova II - zdjęcie nr 2
Naramowice Odnova II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 50.04 m², 8C-2-8
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,04 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,63 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,14 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę