Logo

Nowe mieszkanie, 72,49 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 2D-2-1

689 609 zł

9 513 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 227 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Naramowice Odnova

Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

SALON Z ANEKSEM29,24 m²SYPIALNIA12,58 m²SYPIALNIA10,45 m²ŁAZIENKA5,60 m²WC2,90 m²GARDEROBA2,74 m²KORYTARZ9,02 m²BALKON7,38 m²
Wymiary mieszkania 72.49 m², 2D-2-1
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 0
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 1
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 2
Naramowice Odnova - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 72.49 m², 2D-2-1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

72,49 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,38 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę