Logo

Nowe mieszkanie, 62,96 m², 3 pokoje, parter, oferta nr C2/142

875 224 zł

13 901 zł /m²

Rata 4 095 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Julianów, ul. Architektów

3 pokoje, mieszkanie 62,96 m², parter, oferta nr C2/142, Miasteczko Julianów 2, Julianów, ul. Architektów
Miasteczko Julianów 2 - zdjęcie nr 0
Miasteczko Julianów 2 - zdjęcie nr 1
Miasteczko Julianów 2 - zdjęcie nr 2
Miasteczko Julianów 2 - zdjęcie nr 3
Miasteczko Julianów 2 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 62.96 m², C2/142
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,96 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (63,12 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę