Logo

Nowe mieszkanie, 40,49 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr C2/117

599 252 zł

14 800 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 804 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Julianów, ul. Architektów

2 pokoje, mieszkanie 40,49 m², piętro 3, oferta nr C2/117, Miasteczko Julianów 2, Julianów, ul. Architektów
Miasteczko Julianów 2 - zdjęcie nr 0
Miasteczko Julianów 2 - zdjęcie nr 1
Miasteczko Julianów 2 - zdjęcie nr 2
Miasteczko Julianów 2 - zdjęcie nr 3
Miasteczko Julianów 2 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 40.49 m², C2/117
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,49 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,72 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę