Logo

Nowe mieszkanie, 57,08 m², 3 pokoje, parter, oferta nr C2/131

792 983 zł

13 892 zł /m²

Rata 3 710 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Julianów, ul. Architektów

3 pokoje, mieszkanie 57,08 m², parter, oferta nr C2/131, Miasteczko Julianów 2, Julianów, ul. Architektów
Miasteczko Julianów 2 - zdjęcie nr 0
Miasteczko Julianów 2 - zdjęcie nr 1
Miasteczko Julianów 2 - zdjęcie nr 2
Miasteczko Julianów 2 - zdjęcie nr 3
Miasteczko Julianów 2 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 57.08 m², C2/131
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,08 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (33,39 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę