Logo

Nowe mieszkanie, 38,72 m², 2 pokoje, parter, oferta nr C2/62

584 337 zł

15 091 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 734 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Julianów, ul. Architektów

2 pokoje, mieszkanie 38,72 m², parter, oferta nr C2/62, Miasteczko Julianów 2, Julianów, ul. Architektów
Miasteczko Julianów 2 - zdjęcie nr 0
Miasteczko Julianów 2 - zdjęcie nr 1
Miasteczko Julianów 2 - zdjęcie nr 2
Miasteczko Julianów 2 - zdjęcie nr 3
Miasteczko Julianów 2 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 38.72 m², C2/62
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,72 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (38,05 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę