Logo

Nowe mieszkanie, 32,80 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr B.C.3.1

597 839 zł

18 227 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 797 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zajezdnia

Poznań, Jeżyce, ul. Zwierzyniecka 26

1 pokój, mieszkanie 32,80 m², piętro 3, oferta nr B.C.3.1, Zajezdnia, Poznań, Jeżyce, Jeżyce, ul. Zwierzyniecka 26
Zajezdnia - zdjęcie nr 0
Zajezdnia - zdjęcie nr 1
Zajezdnia - zdjęcie nr 2
Zajezdnia - zdjęcie nr 3
Zajezdnia - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 32.8 m², B.C.3.1
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

32,80 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (1,78 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę