Logo

Nowe mieszkanie, 72,35 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr B.A.1.16

1 294 877 zł

17 897 zł /m²

okazyjna cena
Rata 6 058 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zajezdnia

Poznań, Jeżyce, ul. Zwierzyniecka 26

4 pokoje, mieszkanie 72,35 m², piętro 1, oferta nr B.A.1.16, Zajezdnia, Poznań, Jeżyce, Jeżyce, ul. Zwierzyniecka 26
Zajezdnia - zdjęcie nr 0
Zajezdnia - zdjęcie nr 1
Zajezdnia - zdjęcie nr 2
Zajezdnia - zdjęcie nr 3
Zajezdnia - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 72.35 m², B.A.1.16
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

72,35 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,73 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę