Logo

Nowe mieszkanie, 51,25 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B.A.0.13

931 310 zł

18 172 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 357 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zajezdnia

Poznań, Jeżyce, ul. Zwierzyniecka 26

3 pokoje, mieszkanie 51,25 m², parter, oferta nr B.A.0.13, Zajezdnia, Poznań, Jeżyce, Jeżyce, ul. Zwierzyniecka 26
Zajezdnia - zdjęcie nr 0
Zajezdnia - zdjęcie nr 1
Zajezdnia - zdjęcie nr 2
Zajezdnia - zdjęcie nr 3
Zajezdnia - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 51.25 m², B.A.0.13
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

51,25 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,00 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę