Logo

Nowe mieszkanie, 66,14 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr B.A.3.17

1 216 414 zł

18 392 zł /m²

Rata 5 691 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zajezdnia

Poznań, Jeżyce, ul. Zwierzyniecka 26

3 pokoje, mieszkanie 66,14 m², piętro 3, oferta nr B.A.3.17, Zajezdnia, Poznań, Jeżyce, Jeżyce, ul. Zwierzyniecka 26
Zajezdnia - zdjęcie nr 0
Zajezdnia - zdjęcie nr 1
Zajezdnia - zdjęcie nr 2
Zajezdnia - zdjęcie nr 3
Zajezdnia - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 66.14 m², B.A.3.17
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,14 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,23 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę