Logo

Nowe mieszkanie, 58,50 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B.A.0.14

1 024 516 zł

17 513 zł /m²

Rata 4 793 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zajezdnia

Poznań, Jeżyce, ul. Zwierzyniecka 26

3 pokoje, mieszkanie 58,50 m², parter, oferta nr B.A.0.14, Zajezdnia, Poznań, Jeżyce, Jeżyce, ul. Zwierzyniecka 26
Zajezdnia - zdjęcie nr 0
Zajezdnia - zdjęcie nr 1
Zajezdnia - zdjęcie nr 2
Zajezdnia - zdjęcie nr 3
Zajezdnia - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 58.5 m², B.A.0.14
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,50 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,39 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę