Logo

Nowe mieszkanie, 42,39 m², 1 pokój, parter, oferta nr B.B.0.1

737 726 zł

17 403 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 452 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zajezdnia

Poznań, Jeżyce, ul. Zwierzyniecka 26

1 pokój, mieszkanie 42,39 m², parter, oferta nr B.B.0.1, Zajezdnia, Poznań, Jeżyce, Jeżyce, ul. Zwierzyniecka 26
Zajezdnia - zdjęcie nr 0
Zajezdnia - zdjęcie nr 1
Zajezdnia - zdjęcie nr 2
Zajezdnia - zdjęcie nr 3
Zajezdnia - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 42.39 m², B.B.0.1
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

42,39 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,62 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę