Logo

Nowe mieszkanie, 29,75 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr B.A.3.2

547 147 zł

18 392 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 560 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zajezdnia

Poznań, Jeżyce, ul. Zwierzyniecka 26

1 pokój, mieszkanie 29,75 m², piętro 3, oferta nr B.A.3.2, Zajezdnia, Poznań, Jeżyce, Jeżyce, ul. Zwierzyniecka 26
Zajezdnia - zdjęcie nr 0
Zajezdnia - zdjęcie nr 1
Zajezdnia - zdjęcie nr 2
Zajezdnia - zdjęcie nr 3
Zajezdnia - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 29.75 m², B.A.3.2
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

29,75 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,89 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę