Logo

Nowe mieszkanie, 28,16 m², 1 pokój, 5 piętro, oferta nr LH/LHA/H/5/4

380 160 zł

13 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 779 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Lira House

Łódź, Śródmieście, ul. Pomorska

1 pokój, mieszkanie 28,16 m², piętro 5, oferta nr LH/LHA/H/5/4, Lira House, Łódź, Śródmieście, ul. Pomorska
Lira House - zdjęcie nr 0
Lira House - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 28.16 m², LH/LHA/H/5/4
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

28,16 m²

Piętro:

5 piętro

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,20 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę