+44
Nowe mieszkanie, 37,35 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr LH/LHA/C/3/5
466 875 zł
12 500 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 184 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Lira House
Łódź, Śródmieście, ul. Pomorska

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
37,35 m²
Piętro:
3 piętro
Strony świata:
północ (N), południe (S)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (5,69 m²)
Termin oddania:
III kwartał 2027
Zapytaj o ofertę