Logo

Nowe mieszkanie, 54,42 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr LH/LHA/C/4/1

625 830 zł

11 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 928 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Lira House

Łódź, Śródmieście, ul. Pomorska

3 pokoje, mieszkanie 54,42 m², piętro 4, oferta nr LH/LHA/C/4/1, Lira House, Łódź, Śródmieście, ul. Pomorska
Lira House - zdjęcie nr 0
Lira House - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 54.42 m², LH/LHA/C/4/1
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,42 m²

Piętro:

4 piętro

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,60 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę