Logo

Nowe mieszkanie, 39,24 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr LH/LHA/B/2/3

470 880 zł

12 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 203 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Lira House

Łódź, Śródmieście, ul. Pomorska

2 pokoje, mieszkanie 39,24 m², piętro 2, oferta nr LH/LHA/B/2/3, Lira House, Łódź, Śródmieście, ul. Pomorska
Lira House - zdjęcie nr 0
Lira House - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 39.24 m², LH/LHA/B/2/3
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,24 m²

Piętro:

2 piętro

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,60 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę