+44
Nowe mieszkanie, 35,95 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr LH/LHA/B/2/2
445 780 zł
12 400 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 086 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Lira House
Łódź, Śródmieście, ul. Pomorska

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
35,95 m²
Piętro:
2 piętro
Strony świata:
południe (S)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (5,26 m²)
Termin oddania:
III kwartał 2027
Zapytaj o ofertę