+11
Nowe mieszkanie, 28,16 m², 1 pokój, 7 piętro, oferta nr LH/LHA/H/7/4
385 792 zł
13 700 zł /m²
okazyjna cena
Rata 1 805 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Lira House
Łódź, Śródmieście, ul. Pomorska

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
28,16 m²
Piętro:
7 piętro
Strony świata:
wschód (E)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (7,20 m²)
Termin oddania:
III kwartał 2027
Zapytaj o ofertę