Logo

Nowe mieszkanie, 36,46 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr OST1/A/3/23

499 502 zł

13 700 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 337 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ostródzka

Warszawa, Białołęka, ul. Ostródzka 110

1 pokój, mieszkanie 36,46 m², piętro 2, oferta nr OST1/A/3/23, Ostródzka, Warszawa, Białołęka, Białołęka, ul. Ostródzka  110
Ostródzka - zdjęcie nr 0
Ostródzka - zdjęcie nr 1
Ostródzka - zdjęcie nr 2
Ostródzka - zdjęcie nr 3
Ostródzka - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 36.46 m², OST1/A/3/23
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

36,46 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,88 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę