Logo

Nowe mieszkanie, 36,25 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr OST1/D/3/114

525 625 zł

14 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 459 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ostródzka

Warszawa, Białołęka, ul. Ostródzka 110

2 pokoje, mieszkanie 36,25 m², piętro 2, oferta nr OST1/D/3/114, Ostródzka, Warszawa, Białołęka, Białołęka, ul. Ostródzka  110
Ostródzka - zdjęcie nr 0
Ostródzka - zdjęcie nr 1
Ostródzka - zdjęcie nr 2
Ostródzka - zdjęcie nr 3
Ostródzka - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 36.25 m², OST1/D/3/114
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,25 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,18 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę